بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان اررزشی در تبعیت از ولایت فقیه

بسم الله الرحمن الرحیم

ولایت‌پذیری و تبعیت از امام عصر از وظائف هر مسلمان است و در عصر غیبت، ولی فقیه عهده دار زمام امور مسلمین است. بر هر مسلمانی واجب است تا تبعیت خود را از ولی فقیه خود، هم به صورت زبانی و هم به صورت عملی اثبات کند.

ما وبلاگ‌نویسان و فعالان فضای مجازی وظیفه خود می‌دانیم تجدید بیعت خود با ولی‌فقیه را اعلام کرده و اعلام کنیم که حمایت‌ها و همراهی‌های ما با گروه‌ها و مسئولین تا زمانی است که در مسیر ارزش‌های الهی و اسلامی گام بردارند. ما با کسی عقد اخوت نبسته‌ایم و مرزهای اعتقادیمان را با تمام وجود حراست می‌کنیم.

ما معتقدیم که مشروعیت مسئولین نظام وابسته به اجرای احکام اسلامی و تبعیت از نایب عام امام زمان (عج) است و اگر کسی در غیر این مسیر گام بردارد، قرار گرفتنش در آن مسئولیت خلاف شرع و قانون اساسی است. ما از مسئولین می‌خواهیم تا «ولایت پذیری عملی» خود را اثبات کنند و راه را بر هرگونه شایعه و حرف‌های حاشیه‌ای ببندند چرا که ما معتقدیم که تبعیت از ولی فقیه در قالب سخنان زیبا نیست و باید این سخنان در عمل ظهور یابند.

تعز من تشاء و تذل من تشاء
بیدک الخیر انک على کل شىء قدیر
جمعی از وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی

 

وبلاگ فرنودسار نیز این بیانیه را تأیید و امضاء می کند.
جهت مشاهده لیست امضاء کننده گان این بیانیه اینجا را ببینید

/ 2 نظر / 23 بازدید
امیر علی آشوری

سلام به کمپين امضاء نامه به دبير کل سازمان ملل براي توقف کشتار مردم در وبلاگم بپیوندید. اگر تعداد امضاهاي يک کمپين بتواند به يک ميليون نفر برسد دبير کل سازمان ملل وظيفه دارد آن موضوع را پيگيري کرده و نسبت به آن اعلام موضع کند . اگر توانستید انتشار دهید. اللهم عجل لولیک الفرج

abadanman

ای آبادان پر بلا! گلهای پرپرت کو؟ یاران رهبرت کو؟ http://abadanman.persianblog.ir/