راهیان نور و شهرداری تهران

جای شما خالی امسال توفیق داشتیم سال تحویل با کاروان راهیان نور در مناطق جنگی باشیم و خلاصه دوپینگ روحی روانی کنیم.. نکته قابل توجهی که امسال به چشم میخورد فعالیت و کمک های شهرداری تهران یا بهتره بگم جناب قالیباف (البته نه قالی دستی  قالی مکانیزه )به این برنامه فرهنگی بود که به قول دوستان بد جوری تو ذوق میزد و برداشت های خوبی از آن نشده بود. شنیده ها حاکی از آن است که هزینه حمل و نقل و اسکان و خوراک بیش از ٣۶٠ هزار نفر از کاروان های راهیان نور را شهرداری تهران تقبل کرده و بسیاری از وسایل مکانیزه جمع آوری زباله برای خدمات دهی از استان تهران به این مناطق ارسال شده است .شب آخر سفر حسینیه حاج همت که بودیم چند تا از بچه هایی که از شهرستان جهرم و یکی دو نفر از شمال کشور دور هم جمع شده بودند می گفتند که "قالیباف با این کار ها داره دورخیز میکنه برای   انتخابات ریاست جمهوری. قالیباف دنبال  اینه که مدیریت خودش رو به همه ثابت کنه و داره تبلیغات میکنه." خیلی برام جالب بود که بچه های شهرستان با چه ظرافت و دیدی مسائل را پیگیری میکنند. جدای از درست یا غلط بودن این تحلیل اینکه تحرکات مسئولان با دقت نظر از طرف قشر جوان رصد و تحلیل میشود بسیار خوشحال کننده است و نوید تداوم حرکت عدالت خواهی و مطالبات به حق قشر های فراموش شده انقلاب در سال های اصلاحات را میدهد. من که یه گوشه ای دراز کشیده بودم و به صحبت ها گوش میدادم پیش خودم گفتم بد بخت اونایی که در حوادث بعد از انتخابات با سکوت و با عدم حمایت از خط امام و رهبری به طور موذیانه ای به خیال خودشان بی طرف ماندند. این مردم تیزبین و تحلیل گر معیار سنجش به روزی پیدا کرده اند و از این پس سنگ محکشان مواضع آقایون در حوادث بعد از انتخابات دهم است.

پاورقی:

----------------------------------

١- عیدشما مبارک.

/ 7 نظر / 24 بازدید
مجله من

عید شما مبارک نظرات سیاسی شما برام منطقی به نظر نمیرسه....دوست دارم نظرتون رو در مورد مطلبم بدونم... مرسی چگونه می توان خوب بود و کمترین تاثیر را از بدی های اطراف پذیرفت؟؟؟؟؟؟؟

نسل سومی

سلام برادر من اصلا استدلالی ارائه نکردم اگر بخوایم باب استدلالات در خصوص استفاده کلمه امام رو باز کنیم چه بسا اطلاق کلمه امام بر غیر معصوم در شیعه درست نباشد و... اگر مایل به بحثید استدلالات را خدمتتان عرض میکنم چاکر هر چی نسل سومیه

امیر علی(سیب)

با سلام وبلاگ بسیار خوبی داری و مطالبت خیلی قشنگه با مطلب (آیا مشایی همان الیاس است !؟) بروزم حتما بخوان مفید است. قالیباف اطرافیان اشرافی اش را پاک سازی کند درست می شود بعدش هم باید از خاندان هاشمی فاصله بگیرد. با اجازه پیوندت کردم.

محتشمي

man ham kamel movafegham.in dare tablighat mikone.ama khoda ro shokr mardom bidaran. khoshhal misham ye sar be ma bezanin.

علی حبیبی

قالیباف به خیال خودش خیلی زرنگ است ولی کسی موفق خواهد شد که برای رضای خدا کار کند نه برای جلب رضای مخلوق در جهت قدرت رسیدنش

امیر علی(سیب)

با سلام با مطلب (لایحه هدفمند کردن یارانه ها از آرزوی اقتصادی دولت خاتمی تا واقعیت تحقق آن در دولت احمدی‌نژاد) بروزم.