مطالبه عمومی ملت ...

این روز ها با پخش قسمت های مختلفی از دادگاه های عوامل اغتشاشات بعد از انتخابات حقایق بسیاری در اذهان عمومی روشن شده و بسیاری از گفتگو ها و حدس و گمان ها به حقیقت نزدیک شده. در این میان اظهاراتی مبنی بر دخالت نزدیکان اکبر هاشمی رفسنجانی که البته برای طیف بسیاری از مردم مسجل شده بود بیشتر خودنمایی میکرد. در جلسات صمیمی دانشجویان و اساتید دانشگاه ها با حضرت ایت الله خامنه ای درخواست محاکمه عوامل اصلی حوادث قبل و بعد از انتخابات بدون در نظر گرفتن مناسب  با تایید همگان روبرو شده و این در خواست نه فقط از سوی نخبگان و فرهیختگان ملت بلکه به خواست عمومی ملت ایران تبدیل شده است.

ازمون مهمی که اینک نظام جمهوری اسلامی ایران با ان روبروست حذف سیاسی قدرت طلبان و  رانت خواران و سوء استفاده کنندگان ار جایگاه های خود از عرصه سیاسی اجتماعی است که میتواند باعث قوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شود. هنوز هتاکی های سخیف فرزندان هاشمی به رییس جمهور و مقام عظمای ولایت از یاد دوست داران انقلاب و امام نرفته است و ان را مثال بغضی در گلو نگه داشته اند تا غبار فتنه به طور کامل فروکش نماید. بدیهی است برخورد قضایی با مافیای زر و زور که حتی درمواردی در بدنه بعضی از ارکان حکومت نیز نفوذ کرده اند کار اسانی نیست و تبعات خاص خودش را دارد و این بر هیچ کس پوشیده نیست. اما همه بر این امر اتفاق نظر دارند که کلید حذف تدریجی این افراد باید در این زمان زده شود که شواهد نشان میدهد که این کار انجام شده است. در این بین بسیاری از صاحب منسبان که موقعیت خودشان را به خطر افتاده میبینند در مقام مجادله و طرح مسائل انحرافی در می ایند که جوانان و دانشجویان باید به دقت این مسائل را رصد کنند تا در مطالبه و احقاق حق ملت انحرافی پیش نیاید. انشالله ...

/ 1 نظر / 18 بازدید
فاطمه(رهایی)

سلام از اینکه به وبم اومدید خوشحال شدم،وبلاگتون خاص و قشنگه. چون وبتون خاص و قشنگه،لینکتون کردم! موفق باشید ، بازم منتظرتون هستم... "یا حق"