ز چهره های منافق نقاب بردارید....

ز چشم بسته هلا مُهر خواب بردارید
به دفع فتنه، قدم با شتاب بردارید

سپاه تفرقه بر طبل اتحاد زده ست
ز پیش چشم جهان بین حجاب بردارید

به نور بینش خورشید رهبری آنک
ز چهره های منافق نقاب بردارید

ز چهره های منافق نقاب بردارید

گذار ما به بیابان شور خواهد بود
هلا ز چشمه ایثار آب بردارید

در این مراجعه با درد و داغ همسفریم
به قدر تنگ کفایت شراب بردارید

براستی که دراین استقامت خونین
مباد یک سر مو پیچ و تاب بردارید

به پشتوانه تعقیب تا شناسایی
چراغ شب شکن آفتاب بردارید

بس است لحظه شماری به نام عدل علی
نقاب از رخ روز حساب بردارید

ز چشم اگر نستانید خواب را فردا
سر بریده ز بالین خواب بردارید

قادر طهماسبی- فرید

/ 6 نظر / 16 بازدید
آریا آرام نژاد

سلام اومدید تو وبلاگ من یه سری اتهام وارد کردی و رفتی به اون که بدونی من کی ام و فکرم چیه ! روی صحبت من با شما نیست چون شما در جایگاه یک سربازی و بالا سری های شما دارن به بیراه میرن و به طبع شما هم . . . آقایان احمد خاتمی . . . محمود احمدی نژاد و دارو دستش کین ؟ از کجا اومدن چقدر مورد تایید انقلاب و امام بودن ؟ اگه منظور نظر شما تایید آقای خامنه ای هست که باید بدونید ایشون واقعا تو دل مردم ایران جایگاه امام رو ندارند ! این واقعیت رو می تونی به سادگی از حرفهای مردم کوچه و بازار درک کنی . . . . متاسفانه کار به جایی رسیده که آقایون با سیستم هیأتی دارن مملکت رو اداره میکنند . . . رمز موفقیت امام خمینی در این بود که از بدو مبارزه مشاوران و کارشناسان بسیار دانایی در کنار خود داشت اما جناب خامنه ای چطور حلقه برنامه ریزان و مشاوران ایشون اکنون تشکیل شده از افرادی که چشم بسته و کور کورانه عقبگرد میکنند . . . ثمره پدیده احمدی نژاد برای ایران چه بود ؟ عاقلانه فکر کن بزرگمردی رافت و داریت امام کجا و آقای خامنه ای کجا ؟ نظام در حال انفجار باور کن . . . .

حسین کربلایی

سلام. به "آریا آرام نژاد" شما شاید به همان توهم "مابیشماریم"! گرفتار شده اند. تو اگه خیلی دوست دار امام ره بودی که حرف مردم کوچه و بازار براشون اهمیتی نداشت و سخن امام ره که فرمود :پشتیبان ولایت باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. بیانگر تناقض حرفهایی است که زده اند!! الحمدالله یکی از ملاکهایی که شخصیت افراد این زمانه را مشخص میکنه امام ره داده اند: ملاک حال افراد است. اگر روزی دشمنان شما از شما تعریف بکنند آن روز باید عزا گرفت! این سخنان امام بود. حالا بیینید چه کسانی دارنند برا ی جناب رفسنجانی و میرحسین! کف و سوت میزنند. رجوی! سران صهیونیست! لعنت خدا تا ابد بر آنها. یاعلی

امیر تقی زاده فرتاش

سلام دوست عزیز !! چند روزی بود که ادعای " زنده باد مخالف من !!!" شامل حال وبلاگ بنده حقیر شده بود . به همین خاطر فرصت سر زدن را پیدا نکردم از حضور چنابعالی و سایر دوستان که در این مدت ما را در جولان یک عده خش و خاشاک تنها نگذاشته بودن ممنونم !! خسته نباشید . با تشکر amir215.persianblog.ir

شور

سلام خدا قوت سلطان توهم موسیو موسوی [قهقهه][گاوچران][خنده]

نسل افتخار آفرين

درود و سلام خداوند و اهل بيت عليهم السلام بر شما مردم شرافتمند و مسلمان. حضور بي نظير شما مايه دلگرمي همه مسلمانان و شيفتگان به نظام اسلامي امان در سراسر جهان شد. کاربران گرامي ، برخي تحرکات مذبوحانه و از سر زبوني و فرومايگي ، از طرف گروهک سبز اموي انجام شد اما با هوشياري و صبوري شما مردم دلاور و قدرشناس ، خنثي شد. برخي از مبلغان بيشرم فرقه هاي ضاله سعي نمودند تا با ايجاد ترافيک تصنعي و بوغ زدن هاي پي در پي در برخي خيابانها براي انجام راهپيمايي ايجاد اختلال نمايند که با هوشياري کميته هاي مردمي و صبوري و خويشتنداري افراد کميته هاي مردمي در نطفه خفه شد. کاربران گرامي لطفا هرگونه اطلاعات مردمي و خبر و بيانيه و شبنامه و سي دي و ... که در ارتباط با فرقه هاي ضاله و گروهکهاي تجزيه طلب در سراسر کشور است را به آدرس زير ارسال نماييد بويژه در مورد بهاييت و گروهک سبز اموي. ................................... ايران - تهران - کد پستي ۱۱۷۹۶۱۸۳۵۳ بنام مهدي غفاري. کميته هاي مردمي مبارزه با فرقه هاي ضاله و گروهکهاي تجزيه طلب.

منصور موسوی

من پیرو یا وامدار هیچ شخصیت سیاسی و یا مذهبی نیستم ولی می بینم که به راستی جری شده اید. لحظه ای فکر کنید این عکس به همین شیوه برای آقای خامنه ای یا هر مقدس نمای دیگری ساخته می شد؛ بعد اگر دلتان رضا می داد در وبلاگتان پستش می کردید.