کمی درس ولایت پذیری از شهید مازح

موضوع ولایت و ولایت پذیری مسئله ای کاملا اعتقادی و مبتنی بر اصول دینی و مذهبی ماست .هر یک از احکام و اشاره های  مقام ولایت وظایف و تکالیفی را بر عهده هریک از ما می گذارد که ملزم به انجام آن هستیم. حضرت امام خمینی و فرزندان دینی و معرفتی ایشان نمونه هایی از ولایت و ولایت پذیری را برای ما به یادگار گذاشتند تا سرمشقی باشد برای تداوم این راه. حضرت امام فرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

قسمت هایی از وصیت نامه شهید مازح درس ولایت پذیری است برای ما و بعضی مدعیان راه امام و ...

وصیت نامه شهید « مصطفی مازح اولین شهید فرمان امام به قتل سلمان رشدی مرتد »

بسم الله الرحمن الرحیم

تسلیت عرض می کنم به اسلام. به رزمندگان اسلام . به مردم مظلوم مستضعف . به مجاهدان در ایران و افغانستان در لبنان و فلسطین و به هر انسانی که در راه حق الهی مجاهدت می کند .

تسلیت عرض می کنم به زنان و مردان و کودکان . آنان که بزرگترین خسارت تاریخ بر آنها وارد شده ، ‌خسارت عظیمی است . خسارتی پر از اندوه و حسرت . خسارتی که از زمان دوازده امام نوشته شده است .

 صبر پیامبران رفت … این انسان مومن ، شجاع، مخلص برای اسلام خود ، مخلص برای مردم خود و کسی که به ضمیر خود وفادار بود .

آری پدر؛ ‌این انقلاب از افتخارات او بود . این امام دوست داشتنی . خمینی بزرگ رحمت و رضوان خدا بر او باد …

آری ؛ ‌آسمان هنوز برای این رهبر مخلص اشک می ریزد . ملائکه در سوگ این امام ضجه و فریاد می کنند … هرگز تو را فراموش نخواهیم کرد … همانا خورشید در آن روز خجالت زده شد و طلوع نکرد و ماه نیز ذوب خواهد شد … مردگان راه را برای تو باز خواهند کرد .

هیچ کس زندگی نخواهد کرد … هر گز هیچ کس نخواهد خندید … و هر گز هیچ کس تو را تنها نخواهد گذاشت … هرگز روزهای مقدس زندگی با تو را فراموش نخواهیم کرد … فرمایشات تو را در هر زمان و مکان اجرا خواهیم کرد… شجاعت تو را در هر زمان در برابر دشمنان به یاد خواهیم آورد . در روز برگزاری نماز در قدس شریف ، تو را به یاد جهانیان خواهیم آورد .

با یاد تو هر دولت و مرامی را که مقابل اسلام بایستد ،‌نابود خواهیم کرد . سعادتمندند کسانی که تو را شناختند … سعادتمندند کسانی که از راه تو پیروی کردند .سعادتمندند کسانی که به کلام تو گوش فرا دادند . و سعادتمندند کسانی که به نام جمهوری اسلامی شما پرچم اسلام را برافراشتند . ای امام عزیز … همانا من با تو پیمان می بندم که همیشه در راه روشن تو خواهم بود و تحت اوامر نائب بر حقت سید علی خامنه ای ، بر این راه روشن باقی خواهم ماند .

فرمایشات او فرمایشات تو خواهد بود . فکر و اندیشه او همان فکر و اندیشه تو و نظرات او همان نظرات تو خواهد بود . به درستی که تو شجاعت را به او آموختی و ما الان سرباز او هستیم ،‌همانگونه که امر فرمودی . باقی خواهیم ماند بر این جمهوری اسلامی ،‌ جمهوری اسلامی والایی که برای حضرت مهدی (عج)‌ ولی عصر زمان است . ای امام مهدی … آه ای آقای من ،‌ای فریادرس و نجات دهنده من . آیا نمی بینی که چه حوادثی رخ می دهد … شهدایی که بر زمین می افتند .

همانا دشمنانمان در حال آماده باش کامل هستند و نفرین خدایی زیاد شده است . و خسارت بزرگی که گمان می کردیم . تا چه زمانی ای آقای من . تا چه زمانی می توانیم در برابر دشمن ستمگر بایستیم .

العجل … العجل… ای نجات دهنده ما … بر ما رحم نما و به فریادمان رس.

 … بیا برای نجات ما …

به نام این رهبر روحانی سفر کرده … به نام شهدا … به نام مجاهدین اسلام …

----------------

اطلاعات بیشتر در باره شهید مازح در اینجا

/ 4 نظر / 22 بازدید
بچه بسیجی

بسم رب الشهدا پیام شهید مازج هم اطاعت بود و تسلیم و اوامر رهبری. اللهم عجل لولیک الفرج یا علی

امیر تقی زاده فرتاش

سلام با تبریک هفته بسیج به جنابعالی با " دکترین های فراموش شده (1) " بروزم ! خسته نباشید با تشکر amir215.persianblog.ir

محبوب

سلام ببخشید بخاطر تند حرف زدنم واقعا متاسفم بخاطر پستم تو این وبلاگم و پروفایلای دیگم خیلی حرف میشنوم و خیلی بارم میکنند مخصوصا اونروز که براتون اون پستو زدم خیلی عصبی یودم شرمنده عصبانیتمو سر شما خالی کردم انگاری ممنون از پستت و بهت تبریک میگم بخاطر طرز فکرت واقعا تبریک میگم آقایی خداییش موفق و خوشبخت باشین بازم شرمنده و ممنونم از نظرت خداحافظ

پرستو مهاجر

دوست من! بسیجی برای ما کسی است که تحت فرمان خدا باشد نه هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگر ... بسیجی برای ما کسی است که اراده را معنا کند نه اینکه مجری اراده ی دیگری باشد ... بسیجی نوکر دست به سینه نیست که اگر اینگونه بود شهید همت و شهید باکری ماندگار نمی شدند . این اعتقادی که شما از ما پیدا کرده اید و می گویید که بسیجی برای ما یعنی یک بسیجی مرده بسیار اشتباه است زیرا همین امروز هم من بسیجیانی می شناسم - نظیر پدر خودم - که شرف را به پول نمی فروشند . بله ! اصلاً حق با شماست : بسیجی برای ما یعنی بسیجی مرده ؛ ازآن روی که دیگر نمی بینیم بسیجی زنده ای را که برای انسانیت بسیج شده باشد بلکه تا دیده ایم چماق به دست دیده ایم و مزدور . درباره ی اینکه گفتید شهید همت لشکرش را به جایی برد که ما روز قدس با شعارهامان کمک به آنجا را نفی کردیم : تنها به سخن امام (ره) بسنده می کنم آنجا که با اقتدار فرمود راه قدس از کربلا می گذرد. باسپاس از نظر شما به امید پیروزی واقعی ؛ نه در جنگ ؛ که بر جنگ